Moda

Airmaxy

sport-shoe-1470061_960_720

Nike Air Max – sportowa elegancja

Znana na całym świecie firma Nike słynie z produkcji bardzo szerokiej gamy obuwia o charakterze sportowym, które na dobre wpasowało się w ramy mody dwudziestego pierwszego wieku. Bez dwóch zdań do jednej z najbardziej kultowych serii oferowanych przez tego renomowanego producenta należy seria Air Max, która z początkiem swojej egzystencji utworzyła swoiście nowy, unikatowy styl obuwia, który na zawsze odmienił jedną z najpopularniejszych nisz obuwniczych – buty sportowe.
Popularne airmaxy z dnia na dzień stały się obiektem kultu szczególnie wśród kręgów młodzieżowych, jednakże zakres ich popularności jest wprost nieoceniony – obuwie z serii Nike Air Max cieszy się niesamowitą popularnością w każdym pokoleniu. Ten specyficzny typ obuwia zawdzięcza swoją sławę przede wszystkim nietuzinkowemu wyglądowi, opartemu na ponadczasowym wykonaniu z naciskiem na uwydatnienie systemu Air Max.

System Air Max

Obuwie sportowe Nike bez wątpienia pierwsze skojarzenia kieruje do serii Air Max. Swoją niepohamowaną sławę zawdzięcza dedykowanego systemowi o tej samej nazwie – systemowi Air Max, który w swojej niesamowitej prostocie konstrukcyjnej zawiera wszelkie cechy niezbędne dla komfortowego użytkowania obuwia. System Air Max został skonstruowany z myślą o profesjonalnych biegaczach, których stopy – narażone na pokonywanie bardzo długich, wyczerpujących tras – poddawane są ciągłej eksploatacji. Prosty system oparty na poduszkach powietrznych ulokowanych pod podeszwą buta, w połączeniu z ergonomiczną konstrukcją podeszwy obuwia wykazuje doskonały wpływ na ograniczenie nacisku wywoływanego przez pracę stopy podczas biegania. Bez wątpienia, ten prosty – aczkolwiek bardzo innowacyjny – system na dobre odmienił podejście użytkowników do obuwia sportowego.

Wszechstronność Nike Air Max

Airmaxy stanowią wyjątkową niszę obuwniczą na rynku. Bez dwóch zdań, niezliczona ilość modeli o różnorodnym uwarunkowaniu kolorystycznym sprawia, że wszechstronność obuwia Nike Air Max jest wręcz nieoceniona. Na przestrzeni lat firma NIke wydała niezliczoną ilość modeli tego obuwia, począwszy od serii Air Max One, przez serię Air Max 90, które na dobre wpasowały się w gusta użytkowników obuwia tej znanej w całym świecie marki. Bez wątpienia, szykowna, nowoczesna forma wykonania obuwia w połączeniu z niebywale prostym – wręcz analogowym – systemem mającym na celu wsparcie pracy stopy stanowi gratkę dla wszystkich wymagających od obuwia czegoś więcej, aniżeli schludnego wyglądu.
Buty Nike Air Max to połączenie stylowej, sportowej elegancji z równie sportową – niepodważalną – praktycznością.

 

Dodaj komentarz